• Tuna İş Merkezi Sancaktepe/İstanbul
  • info@tanselenerji.com.tr
  • +90 (507) 488 41 82

Faaliyet Alanlarımız

Tansel Enerji Sistemleri olarak Enerji iletimi, üretimi, dağıtımı, endüstriyel tesisler ve raylı sistemlerin faaliyet alanları içerisinde var olan tecrübemiz ile müşterilerimize, güvenli, hızlı, garantili hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda referans dosyamız en büyük güvencemiz. Çünkü bizim yıllar içerisinde; güvenle yazdığımız bir hikayemiz var...

Hizmetlerimiz

Tansel Enerji Sistemleri olarak ülkemizde ve uluslararası pazarda sunduğumuz hizmetlerimizle örnek bir çalışma sergiliyoruz. Doğru çalışma prensipleriyle çözümlerimizi sunuyoruz.

Mühendislik

Mühendislik Çözümleri

detaylı bilgi

Montaj

Montaj Hizmetleri

detaylı bilgi

Test ve Devreye Alma

Test ve Devreye Alma Hizmetleri

detaylı bilgi

Enerji Otomasyonu

Enerji Otomasyonu Çözümleri

detaylı bilgi

Telekomünikasyon

Telekomünikasyon Hizmetleri

detaylı bilgi

Pano İmalatı

Pano İmalatı Hizmetleri

detaylı bilgi

Galeri

Tansel Enerji Sistemleri olarak Elektrik ve Enerji sektöründeki tamamladığımız projeler ile daha iyisi için daha ileriye bir yol haritası çiziyoruz. Ve her zaman övünerek söylüyoruz: Güvenle yazdığımız bir hikayemiz var.

Bize Ulaşın

Enerji üretimi, iletimi, dağıtımı, endüstriyel tesisler ve raylı sistemler faaliyet alanlarımız içerisinde uluslararası tecrübe ile çözüm sunan firmamız sizlere tüm iletişim kanallarını açık tutuyor.

Güvenle yazdığımız
bir hikayemiz var

2000 yılından bu yana elektrik ve enerji sektöründe yapmış olduğumuz faaliyetlerin kattığı birikim ve tecrübe ile kurulan TANSEL Enerji Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, yurtiçi ve yurtdışında Elektrik Enerjisinin Üretimi , İletimi, Dağıtımı ve Tüketimi alanlarının merkezinde faaliyetlerine daha büyük bir enerji ve motivasyonla devam etmektedir.

Kazanmış olduğumuz deneyim ile birlikte teknolojik anlamda sürekli gelişmeyi esas edinen firmamız uzman kadrosu ve donanımıyla faaliyet alanlarında etik değerlerine bağlı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Referanslarımız
Memnun Müşteri
Tecrübeli Personel
Yıl Tecrübe
Tamamlanan Proje

Haberler & Blog

Tansel Enerji Sistemleri olarak kurumsal değerlerimiz kapsamında şeffaf ve güncel olarak sizler ile enerji sektörü içerisinde yaptığımız projeleri, firma içi etkinlik ve haberlerimizi paylaşmayı görev biliriz.

SINJAR CEMENT

Sincar Cement tarafından IRAK ‘ ın sinjar eyaletinde kurulu olup modernizasyon kapsamında yenilenen 132 kV / 33 kV Trafo merkezinin test ve devreye alma çalışmaları tamamlanarak tesis 27.09.2020 tarih...

  • 06.02.2021
Devamını Oku

YENİKÖY RES

Ayes Elektrik tarafından Çanakkale’ nin Ayvacık ilçesinde kurulan 15 MW’lık Yeniköy RES Trafo Merkezinin, Projelendirme ve Mühendislik Çalışmaları, Pano Üretimi; Scada Sistemi, Rüzgâr İzleme ve Tahmin...

  • 06.02.2021
Devamını Oku

KÜPTEPE RES

Simay Elektrik tarafından İstanbul’ un Silivri ilçesinde kurulan 10 MW’lık Küptepe RES Trafo Merkezinin, Projelendirme ve Mühendislik Çalışmaları, Pano Üretimi; Scada Sistemi, Rüzgâr İzleme ve Tahmin...

  • 06.02.2021
Devamını Oku

Referanslarımız

Ulusal ve Uluslararası deneyime sahip olmanın verdiği gurur ile Türkiye'nin enerji sektöründeki yükselen değeri olarak kurumsal değerlerimiz gereği güçlü referanslarımız ile daha iyisi için daha ileriye bir yol haritası çiziyoruz.